Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

Bu web sitesinin ziyaret edilmesi ve bu site vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlanma sırasında kullanıcıya ve talep edilen hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu 'Gizlilik Politikası’ ile belirtilen şartlara tabidir. Kullanıcı bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektedir.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından 'SSL' sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Üyelerimize ait bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde ulaşılabilmektedir.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Kullanıcının siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenin gizliliği kullanıcının sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş bilgilendirilmelidir. 

Bilgi Kaynakları

Üyelerimizle ilgili elde ettiğimiz bilgiler en uygun hizmeti sunmaya ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmaya yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen şekilde temin edilmektedir.

Kullanıcı Tarafından Sağlanan Bilgiler

Kullanıcının web sitemizi kullanarak bize sağladığı bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen kullanıcının özgür iradesiyle tarafımıza sağladığı bilgilerdir. Kullanıcı bu bilgileri bize verip vermemekte serbesttir ancak daha çabuk, doğru, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde kullanıcıdan talep edilen bilgilerin tamamının verilmesini öneriyoruz.

Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler

MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş, kullanıcılar ve kullanıcıların Web Sitesi'ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, Web Sitesi'ni kaç kişinin kullandığını, bir kişinin Web Sitesi'ni hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postasından veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.


'Gizlilik Politikası' ve 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş ile kullanıcı aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş’ye karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için mail@minoa.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri: 

Pazartesi - Cuma günleri 09:00-17:00 arası

0212-227 4545 veya 0545-417 2552 numaları ile iletişime geçilebilir.

 

MAÇKA YAYINCILIK VE EĞLENCE A.Ş.

Adres: VİŞNEZADE MAH. REFİK OSMAN TOP SOK. NO:3 D:3 K:1 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL, TÜRKİYE